Nestabilná balančná podložka GRANDE

Nestabilná balančná podložka Grande

74.90 (s DPH)

Robustná balančná podložka Grande je všestranným doplnkom pre aeróbne a balančné cvičenia. To prispieva k rozvoju koordinácie pohybu a k aktivizácii a posilneniu stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi obtiažne precvičujú. Cvičenie na balančnej podložke Grande napomáha odstraňovať stres, svalové napätie a nerovnováhu. Metóda balančného cvičenia pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a dochádza pri nej k spevňovaniu postavy. Balančnú podložku Grande je možné rovnako použiť k cvičeniu v ľahu a k preťahovaniu jednotlivých svalových oblastí. Pomocou dvoch pružných madiel jednoducho precvičíte svaly horných a dolných končatín. Podložku je možné otočiť vzduchovou komorou smerom k zemi a predvádzať balančné cvičenia aj na pevnej časti. Vypustením tlaku upravíte obtiažnosť cvičenia.

SPINEFITTER Sissel

SPINEFITTER (SISSEL®)

129.00 (s DPH)

Prvá pomoc pre chrbticu a kĺby !

• Odstránenie bolestí chrbtice,krku alebo ramien
• Uvoľnenie svalových spazmov
• Mobilizácia kĺbových blokád
• Eliminácia spúšťacích bodov “trigger points”
• Cviky pre rovnováhu a hlboký stabilizačný systém
• Nové možnosti cvičenia v domácom interiéri

• V cene 30 minútové VIDEO s cvikmi!

Páska na oči

Páska na oči

3.50 (s DPH)

Pomôcka na zakrytie očí pri rôznych psycho – motorických hrách, napr. hra s loptou Goalball Trainer, ktorý má vo vnútri rolničku so zámerom chytania lopty podľa sluchu. Hra so zavretými očami rozvíja orientáciu v priestore a zapája všetky zmysly – hmat, čuch, sluch, chuť. Cvičenie je veľmi vhodné na rozvíjanie vzájomnej spolupráce a dôvery medzi deťmi alebo i seniorov.

Antistresová loptička Kock 7cmAntistresová loptička Kock 7cm

Antistresová loptička Kock 7cm

1.8018.00 (s DPH)

Ste nervózni,ste v strese ? Neviete čo s rukami ?
Táto loptička je na to ideálna :-)))

Antistresová mačkacia loptička je vhodná pre posilňovanie a motorické cvičenia. Loptička posilňuje ruky, zápästia a predlaktia. Antistressball je veľmi príjemný, pružný a dobre sa stláča. Manipulácia s loptičkou napomáha k znižovaniu nahromadeného stresu. Je to výborná relaxačné a antistresová pomôcka.

Pružná, príjemná loptička o priemere 70 mm.

Hmotnosť: 0,20kg

EGG BOUNCE

Posilňovač prstov – gélové vajíčko Egg Bounce 6 cm

4.80 (s DPH)

Bounce Egg – mačkacie gelové vajíčko je určené pre relaxáciu, posilňovanie prstov a ruky a zlepšovanie motoriky.
Vajíčko je jednoduchý a účinný posilňovač prstov a dlane.

Rovnako ich možno použiť ako JUMP Ball. Vajíčka sa môžu použiť pri domácom cvičení. Stláčanie gélového vajíčka je možné použiť pre osoby, ktoré prekonaly cievnu mozgovú príhodu.

Pravidelným cvičením s vajíčkom sa zlepšuje úchop a rozvíjajú sa motorické schopnosti ruky. Posilňovače “vajíčka” neobsahujú latex, sú ľahko umývateľné a dajú sa dezinfikovať.

Posilování s balančními pomůckami

Posilování s balančními pomůckami (kniha)

9.40 (s DPH)

Úspěšná publikace je ve svém druhém vydání rozšířena o populární formu posilování na moderní mobilní posilovací pomůcce TRX, což je lanový závěsný systém původně vyvinutý pro americké speciální vojenské jednotky. Knížka seznamuje kondiční a výkonnostní sportovce a jejich trenéry s novými trendy v rozvoji silových a koordinačních schopností. Autoři nabízejí komplexní i lokální posilovací a zpevňovací cvičení s využitím široké škály balančních pomůcek, včetně podrobné charakteristiky, popisu zapojených svalových partií a možností změny obtížnosti cvičení.

FITLOPTA PHYSIOBALL-MAXAFE

Fitlopta Physioball Maxafe (85 cm,95 cm a 105 cm)

37.5045.00 (s DPH)

Lopty Physio Maxafe majú široký okruh uplatnenia od gymnastiky, fitness,aerobik až po terapiu,rehabilitáciu,hry aj zábavu.

Tieto väčšie priemery lôpt sú vhodné pre vyššie postavy. Pre výšku nad 182cm je napr. vhodný priemer 85cm.Vďaka veľkým rozmerom a dynamickým vlastnostiam sú vhodné predovšetkým pre terapeutické a rehabilitačné účely. Sú neoceniteľným pomocníkom pre všetkých terapeutov pri ich práci s pacientmi.

Povrch gymnastických lôpt radu PhysioBall Maxafe® je obzvlášť príjemný na dotyk a vyznačuje sa veľmi pohodlnou zamatovou textúrou. Táto vlastnosť ich robí veľmi heterogénnymi a úplne bezpečne použiteľnými v širokej škále aktivít : od telocviční až po rehabilitačné centrá. .

Fitlopta GYMNASTIC-BALL-BIOBASED 75 cm

Fitlopta Gymnastik Ball Biobased 75cm

23.50 (s DPH)

Originálna fitlopta Gymnastik Ball Biobased od talianskej firmy Ledragomma je kvalitná veľká gymnastická lopta určená pre všetky vekové kategórie bez rozdielu veku.
Pohyb na nej núti udržiavať rovnováhu, skvelo aktivizuje tie svaly, ktoré nám pomáhajú udržiavať vzpriamenú polohu tela.Jeho využitie je naozaj všestranné : – na posilňovanie, cvičenie, tréning koordinácie – veľmi vhodná pomôcka pri cvičení v tehotenstve – môžete ju používať na aktívne sedenie, – široké použitie v rehabilitácii – výborná pomôcka pre uvoľnenie,relaxáciu a radosť z pohybu – použitie pre pedagogickú – terapeutickú prácu s malými deťmi.Výborná cvičebná pomôcka pre dosiahnutie vašich cieľov, ale tiež lopta, ktorý je vyrobená s rešpektom k životnému prostrediu. Tonkey vyvíja technológie s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia.

Dodáva sa v priemeroch 75 resp.65 cm

Gymnastik Ball biobased 65 cmFitlopta GYMNASTIC-BALL-BIOBASED 75 cm

Fitlopta Gymnastik Ball Biobased 65cm

20.50 (s DPH)

Originálna fitlopta Gymnastik Ball Biobased od talianskej firmy Ledragomma je kvalitná veľká gymnastická lopta určená pre všetky vekové kategórie bez rozdielu veku.
Pohyb na nej núti udržiavať rovnováhu, skvelo aktivizuje tie svaly, ktoré nám pomáhajú udržiavať vzpriamenú polohu tela.Jeho využitie je naozaj všestranné : – na posilňovanie, cvičenie, tréning koordinácie – veľmi vhodná pomôcka pri cvičení v tehotenstve – môžete ju používať na aktívne sedenie, – široké použitie v rehabilitácii – výborná pomôcka pre uvoľnenie,relaxáciu a radosť z pohybu – použitie pre pedagogicko – terapeutickú prácu s malými ďeťmi.Výborná cvičebná pomôcka pre dosiahnutie vašich cieľov, ale tiež lopta, ktorý je vyrobená s rešpektom k životnému prostrediu. Tonkey vyvíja technológie s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia.

Dodáva sa v priemeroch 65 a 75 cm

Yoga Matt 5 mmYoga Matt 4 mm podložka - fialová

Yoga mat 173 x 61 x 0,5 cm

12.90 (s DPH)

Veľmi kvalitná 5 mm joga podložka je vhodná na jogu, Pilates alebo na akékoľvek preťahovacie či posilňovacie cvičenie.Hrúbka 5 mm pre vynikajúce odpruženie.Skvelá nielen pre začiatočníkov.Zabezpečuje len minimálny kontakt s podlahou,poskytuje väčšie pohodlie a zabraňuje poškodeniu kĺbov.

Podložka má “protišmykový” povrch s textúrou po obidvoch stranách – pre lepšie udržanie stability. Je odolná proti vlhkosti. Odolnejšia a trvanlivejšia vďaka svojej väčšej hrúbke.Ľahko umývateľná, vyrobená z mäkkého penového materiálu o hrúbke 0,5 cm. Je ľahká, ohybná, ľahko sa stočí, veľmi ľahko sa prenáša a nezaberie veľa miesta.

Žinenka color 120x60x5cm Weplay

Žinenka color 120x60x5cm

122.00 (s DPH)

Univerzálna gymnastická žinenka color pre cvičenie na zemi ( kotúľ, stojka…). je vhodná do detských centier, školy, škôlky, oddielov alebo na doma. Žinenka je z vysoko odolného a umývateľného materiálu s penovou výplňou EVA. Žinenky možno spájať do zostáv pomocou suchých zipsov.