BLACKROLL® FASCIA GUN - masážna pištoľ

BLACKROLL® FASCIA GUN – masážna pištoľ

149.00 (s DPH)

Potrebujete relaxačnú masáž? Chceli by ste si pred tréningom alebo cvičením pripraviť svaly a predísť bolestiam? So 4 úrovňami masáže môže byť FASCIA GUN dokonalým nástrojom na pokrytie vašich požiadaviek, aby bolo vaše telo zdravé a fungovalo čo najlepšie. Uvoľnite svalové a tkanivové napätie, zvýšte krvný obeh, aktivujte a pripravte svoje svaly a nervový systém pred ich zaťažením a potom sa efektívne zotavte. 4 rôzne úrovne masáže v kombinácii so 4 nástavcami, ktoré sú súčasťou FASCIA GUN, vám poskytujú bezkonkurenčný rozsah použitia v oblasti aktivácie, regenerácie a relaxácie. FASCIA GUN má maximálnu rýchlosť 3 200 otáčok za minútu pre intenzívny masážny zážitok, ale jedinečne možno rýchlosť znížiť aj na veľmi nízkych 1 200 otáčok za minútu, čo je rozhodujúce pre svalovú relaxáciu a regeneráciu.

QTX QR15PABT, mobilný 15 zvukový systémQTX QR15PABT, mobilný 15 zvukový systém

Mobilný 15″ zvukový systém QTX QR15PABT – MP3/BT/SD/USB/2x VHF

435.90 (s DPH)

Mobilný 15″ zvukový systém, zabudovaný zosilňovač s výstupným výkonom 50W + 50W max. Napájanie voliteľné zo siete 220-240V AC 50Hz (IEC), 12/15V DC 3A alebo pomocou zabudovaného dobíjacieho 12V akumulátora s výdržou až 8 hodín. prijímač Bluetooth 4.0, SD/MMC slot, USB port, FM prehrávač, 2x bezdrôtový VHF ručný mikrofón (174,1 MHz + 175,0 MHz), IR diaľkový ovládač, ovládací panel MP3 prehrávača s displejom, linkový vstup 2x RCA (L+ R), linkový výstup 2x RCA, vstup aux stereo mini jack 3,5 mm, vstup Jack 6,3 mm pre mikrofón / gitaru, vstup Jack 6,3 mm pre mikrofón so samostatnou reguláciou hlasitosti a Echo efektom, regulácia výstupnej hlasitosti systému, regulácia basov, výšok, oddelená regulácia hlasitosti bezdrôtových mikrofónov, prepínateľná funkcia VCV talkover.Robustné plastové prevedenie, bočné madlá, výsuvná rukoväť, kolieska v spodnej časti.

Ideálne pre mobilných prezentérov lekcií fitness,aerobic,yogy a Pilates,prezentácie,oslavy a párty,výstavy a pod.

Kniha Cviceni s vlastni vahou bez naradi

Cvičení s vlastní vahou bez nářadí (kniha)

12.50 (s DPH)

Čo potrebujete k rýchlemu a efektívnemu tréningu, budovaniu svalov a posineniu celého tela? Postačí vám iba vlastná telesná hmotnosť.

S tréningovými zostavami z tejto knihy môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek – doma, vo fitness štúdiu aj vonku. Odteraz vám už nič nestojí v ceste, lebo všetko, čo vaše telo potrebuje, je vaše telo.

Preťahovanie lanom

Preťahovacie lano 10 m – bavlna

39.90 (s DPH)

Preťahovacie lano  pre deti je vhodné predovšetkým do materských škôl, družín alebo na tábory. Preťahovanie je skupinová hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek.