30denni plan na posileni stredu tela

30denní plán na posílení středu těla (kniha)

17.90 (s DPH)

Táto kniha je zameraná na hlavnú časť pohybového ústrojenstva – stred tela alebo core. Pevný a stabilný stred tela je nevyhnutný základ pre zdravý a kvalitný pohyb pri akomkoľvek športe aj mimo neho. Vybudujte si silu, flexibilitu a kondíciu za pouhých 30 dní v pohodlí vášho domova. Kniha je kurzom domácej posilňovne a sprievodcom krok za krokom k posilneniu, tvarovaniu aj štíhlosti deň za dňom.

Physio Roll masážny valček modrý

Physio Roll – masážny valec do ruky

4.90 (s DPH)

Masážny valček Physio Roll v tvare piškóty má veľmi vhodný tvar do ruky. Tento valček je určený k masáži a bol vyvinutý a vyrobený predovšetkým k dosiahnutiu dobrého zdravotného stavu. Každodenným používaním valčeka si zlepšujete prekrvenie končatín – zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo.Stimuluje krvný obeh, srdce a obehový systém a posilňuje žilový a lymfatický obeh. Masážny valček sa používa pri cvičení po úraze nohy, ruky, pri boji s celulitídou, pre zmiernenie pocitu stresu alebo uvoľnenie svalového napätia po športovom výkone.

Frekvenčný rebrík agility 3,75 mFrekvenčný rebrík agility 3,75 m

Frekvenčný rebrík agility 3,75 m

19.90 (s DPH)

Rebrík s priečkami – preskakovačka – je tréningová pomôcka pre nácvik frekvencie behu, zvýšenie rýchlosti, koordinácie a celkové zvýšenie kondície. Plastové priečky rebríčka agility sú ľahko nastaviteľné na prispôsobenie vzdialenosti medzi jednotlivými priečkami podľa individuálnych potrieb každého zákazníka.

Záleží iba na vás akú si vytvoríte zostavu pre koordinačný a kondičný tréning, prekážkovú dráhu pre rôzne didaktické hry alebo slalomovú dráhu pre agility.

BLACKROLL® FASCIA GUN - masážna pištoľ

BLACKROLL® FASCIA GUN – masážna pištoľ

149.00 (s DPH)

Potrebujete relaxačnú masáž? Chceli by ste si pred tréningom alebo cvičením pripraviť svaly a predísť bolestiam? So 4 úrovňami masáže môže byť FASCIA GUN dokonalým nástrojom na pokrytie vašich požiadaviek, aby bolo vaše telo zdravé a fungovalo čo najlepšie. Uvoľnite svalové a tkanivové napätie, zvýšte krvný obeh, aktivujte a pripravte svoje svaly a nervový systém pred ich zaťažením a potom sa efektívne zotavte. 4 rôzne úrovne masáže v kombinácii so 4 nástavcami, ktoré sú súčasťou FASCIA GUN, vám poskytujú bezkonkurenčný rozsah použitia v oblasti aktivácie, regenerácie a relaxácie. FASCIA GUN má maximálnu rýchlosť 3 200 otáčok za minútu pre intenzívny masážny zážitok, ale jedinečne možno rýchlosť znížiť aj na veľmi nízkych 1 200 otáčok za minútu, čo je rozhodujúce pre svalovú relaxáciu a regeneráciu.

QTX QR15PABT, mobilný 15 zvukový systémQTX QR15PABT, mobilný 15 zvukový systém

Mobilný 15″ zvukový systém QTX QR15PABT – MP3/BT/SD/USB/2x VHF

435.90 (s DPH)

Mobilný 15″ zvukový systém, zabudovaný zosilňovač s výstupným výkonom 50W + 50W max. Napájanie voliteľné zo siete 220-240V AC 50Hz (IEC), 12/15V DC 3A alebo pomocou zabudovaného dobíjacieho 12V akumulátora s výdržou až 8 hodín. prijímač Bluetooth 4.0, SD/MMC slot, USB port, FM prehrávač, 2x bezdrôtový VHF ručný mikrofón (174,1 MHz + 175,0 MHz), IR diaľkový ovládač, ovládací panel MP3 prehrávača s displejom, linkový vstup 2x RCA (L+ R), linkový výstup 2x RCA, vstup aux stereo mini jack 3,5 mm, vstup Jack 6,3 mm pre mikrofón / gitaru, vstup Jack 6,3 mm pre mikrofón so samostatnou reguláciou hlasitosti a Echo efektom, regulácia výstupnej hlasitosti systému, regulácia basov, výšok, oddelená regulácia hlasitosti bezdrôtových mikrofónov, prepínateľná funkcia VCV talkover.Robustné plastové prevedenie, bočné madlá, výsuvná rukoväť, kolieska v spodnej časti.

Ideálne pre mobilných prezentérov lekcií fitness,aerobic,yogy a Pilates,prezentácie,oslavy a párty,výstavy a pod.

Kniha Cviceni s vlastni vahou bez naradi

Cvičení s vlastní vahou bez nářadí (kniha)

12.50 (s DPH)

Čo potrebujete k rýchlemu a efektívnemu tréningu, budovaniu svalov a posineniu celého tela? Postačí vám iba vlastná telesná hmotnosť.

S tréningovými zostavami z tejto knihy môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek – doma, vo fitness štúdiu aj vonku. Odteraz vám už nič nestojí v ceste, lebo všetko, čo vaše telo potrebuje, je vaše telo.