Zobrazených 1–9 z 91 výsledkov

ACTIVITY BALL 50 cm

Activity Ball 50 cm

27.80 (s DPH)

Priehľadná lopta obsahujúca niekoľko malých viacfarebných guľôčok, ktoré sa vo vnútri voľne pohybujú. Tento nástroj poskytuje extra zmyslový vstup, pretože stimuluje pohyblivosť očí a zosilňuje trojrozmerné vlastnosti produktu. Lopta Activity Ball pomôže zlepšiť schopnosti vášho dieťaťa vnímať priestor. Tiež sa s ním skvele hrá !

Detská drevená balančná doskaDetská drevená balančná doska

Detská drevená balančná doska

22.90 (s DPH)

Senzomotorická pomôcka, ktorá slúži na tréning motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Táto pevná drevená balančná doska hravým spôsobom stimuluje rovnováhu, koordináciu, silu, priestorové a fyzické uvedomenie. Má ideálnu veľkosť pre detské nohy a atraktívne vyzerajúca grafika pomáha ukázať, kam majú deti nohy umiestniť.

Frekvenčný rebrík agility 3,75 mFrekvenčný rebrík agility 3,75 m

Frekvenčný rebrík agility 3,75 m

19.90 (s DPH)

Rebrík s priečkami – preskakovačka – je tréningová pomôcka pre nácvik frekvencie behu, zvýšenie rýchlosti, koordinácie a celkové zvýšenie kondície. Plastové priečky rebríčka agility sú ľahko nastaviteľné na prispôsobenie vzdialenosti medzi jednotlivými priečkami podľa individuálnych potrieb každého zákazníka.

Záleží iba na vás akú si vytvoríte zostavu pre koordinačný a kondičný tréning, prekážkovú dráhu pre rôzne didaktické hry alebo slalomovú dráhu pre agility.

JO-JO sada

JO-JO sada (3 ks)

21.50 (s DPH)

Sada 3 penových pomôcok pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Chytanie loptičiek do otvoru, balansovanie cez prekážky a iné aktivity.