Zobrazených 1–9 z 83 výsledkov

ACTIVITY BALL 50 cm

Activity Ball 50 cm

27.80 (s DPH)

Priehľadná lopta obsahujúca niekoľko malých viacfarebných guľôčok, ktoré sa vo vnútri voľne pohybujú. Tento nástroj poskytuje extra zmyslový vstup, pretože stimuluje pohyblivosť očí a zosilňuje trojrozmerné vlastnosti produktu. Lopta Activity Ball pomôže zlepšiť schopnosti vášho dieťaťa vnímať priestor. Tiež sa s ním skvele hrá !

Detská drevená balančná doskaDetská drevená balančná doska

Detská drevená balančná doska

22.90 (s DPH)

Senzomotorická pomôcka, ktorá slúži na tréning motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Táto pevná drevená balančná doska hravým spôsobom stimuluje rovnováhu, koordináciu, silu, priestorové a fyzické uvedomenie. Má ideálnu veľkosť pre detské nohy a atraktívne vyzerajúca grafika pomáha ukázať, kam majú deti nohy umiestniť.

JO-JO sada

JO-JO sada (3 ks)

21.50 (s DPH)

Sada 3 penových pomôcok pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Chytanie loptičiek do otvoru, balansovanie cez prekážky a iné aktivity.

Lietajúci tanier 22 cmLietajúci tanier 22 cm

Lietajúci tanier 22 cm

2.20 (s DPH)

Lietajúci tanier pre deti od 5 rokov je vyrobený z odolného a pružného plastu.  Veľmi dobre letí a je dobre viditeľný, čo môže pomôcť, ak sa tanier hodí priďaleko. Tanier má priemer 22 cm. Lietajúce taniere patria k populárnym hračkám medzi deťmi, tak aj medzi staršími. Lietajúci tanier je ideálny na šantenie a zábavu sa niekde na lúke ,v prírode, na pláži či v parku.S lietajúcim tanierom sa dá zahrať najmä skupinovo (aspoň dvaja hráči), no keď sa inak nedá, zabaví sa s ním aj jednotlivec. Na hod lietajúcim tanierom treba využívať najmä pohyb v zápästí.