Zobrazených 1–9 z 34 výsledkov

Balančná podložka Senso Venentrainer

Balančná podložka Senso Venentrainer

52.90 (s DPH)

Senso Venentrainer je vyrobený z materiálu Ruton. Tento materiál je bez zápachu a vyznačuje sa extrémnou pevnosťou cca. 200 kg. Výrobok je latex-free a neobsahuje žiadne zakázané ftaláty (podľa smernice EU 2005/84 / ES). Tréner na kŕčové žily Senso Venetrainer je pomenovanie pre dva nášľapné ergonomicky tvarované vzduchové vankúšiky. Oválne plochy umožňujú jemnú a intenzívnu masáž nôh ako v sede, tak v stoji. Jedna strana podložky je zamatovo hladká a na druhej strane sú jemné masážne výstupky. Je veľmi vhodný pre začiatočníkov a seniorov. Poskytuje vyššiu bezpečnosť a stabilitu, vzhľadom k jeho nízkej výške. Našľapováním na mieste sa striedavo aktivuje predné a zadné svalstvo nôh, čo vedie k nabudenie srdcového rytmu. Cvičenie na masážne vzduchovej podložke je ideálne ako prevencia pred tvorbou trombózy a kŕčových žíl.

Detská drevená balančná doskaDetská drevená balančná doska

Detská drevená balančná doska

22.90 (s DPH)

Senzomotorická pomôcka, ktorá slúži na tréning motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Táto pevná drevená balančná doska hravým spôsobom stimuluje rovnováhu, koordináciu, silu, priestorové a fyzické uvedomenie. Má ideálnu veľkosť pre detské nohy a atraktívne vyzerajúca grafika pomáha ukázať, kam majú deti nohy umiestniť.

HALF BALL - balančná lopta

Half ball – balančná lopta – šedá/zelená

92.00 (s DPH)

Nafukovacia balančná podložka HALF BALL s gumovými expandermi s upravenou kopulou, ktorá umožňuje náročnějšie cviky. Pevný plastový korpus a kovové časti pre pripevnenie expanderov. HALF BALL slúži k precvičeniu spodnch aj horných svalových partií. Najmä sa hodí pre posilňovanie hlbokých chrbtových svalov a rovnováhy. Obttiažnosť cvičení je závislá na nahustení a druhu cvikov. Pumpa je súčasťou dodávky výrobku.

Nestabilná balančná podložka GRANDE

Nestabilná balančná podložka Grande

74.90 (s DPH)

Robustná balančná podložka Grande je všestranným doplnkom pre aeróbne a balančné cvičenia. To prispieva k rozvoju koordinácie pohybu a k aktivizácii a posilneniu stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi obtiažne precvičujú. Cvičenie na balančnej podložke Grande napomáha odstraňovať stres, svalové napätie a nerovnováhu. Metóda balančného cvičenia pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a dochádza pri nej k spevňovaniu postavy. Balančnú podložku Grande je možné rovnako použiť k cvičeniu v ľahu a k preťahovaniu jednotlivých svalových oblastí. Pomocou dvoch pružných madiel jednoducho precvičíte svaly horných a dolných končatín. Podložku je možné otočiť vzduchovou komorou smerom k zemi a predvádzať balančné cvičenia aj na pevnej časti. Vypustením tlaku upravíte obtiažnosť cvičenia.

Rocker Board TherabandRocker Board Theraband

Rocker Board – balančná plošina – TheraBand (USA)

79.00 (s DPH)

Thera-Band Rocker board ponúka nestabilný a senzoricky stimulujúci povrch určený na uľahčenie rovnováhy a proprioceptívneho tréningu ako aj automatických posturálnych reakcií. Rocker board Thera-Band poskytuje vyššiu úroveň systému progresívneho balančného tréningu pre rehabilitačné, post-rehabilitačné kondičné a fitness aplikácie.