Zobrazených 1–9 z 43 výsledkov

Balančná podložka PROFI - pre SM systém

Balančná podložka PROFI – pre SM systém

41.90 (s DPH)

Balančná podložka špeciálne navrhnutá pre SM systém cvičenie špirálnej stabilizácie. Podložka s logom je vyrobená zo špeciálnej odolnej peny a jej tvrdosť je presne navrhnutá doktorom Smíškom.

Podložka má úplne špecifickú tvrdosť. Pri cvičení na tejto podložke musíte vďaka jej balančným vlastnostiam viac zapájať stabilizačné svalové reťazce.

Balančná podložka Senso Venentrainer

Balančná podložka Senso Venentrainer

52.90 (s DPH)

Senso Venentrainer je vyrobený z materiálu Ruton. Tento materiál je bez zápachu a vyznačuje sa extrémnou pevnosťou cca. 200 kg. Výrobok je latex-free a neobsahuje žiadne zakázané ftaláty (podľa smernice EU 2005/84 / ES). Tréner na kŕčové žily Senso Venetrainer je pomenovanie pre dva nášľapné ergonomicky tvarované vzduchové vankúšiky. Oválne plochy umožňujú jemnú a intenzívnu masáž nôh ako v sede, tak v stoji. Jedna strana podložky je zamatovo hladká a na druhej strane sú jemné masážne výstupky. Je veľmi vhodný pre začiatočníkov a seniorov. Poskytuje vyššiu bezpečnosť a stabilitu, vzhľadom k jeho nízkej výške. Našľapováním na mieste sa striedavo aktivuje predné a zadné svalstvo nôh, čo vedie k nabudenie srdcového rytmu. Cvičenie na masážne vzduchovej podložke je ideálne ako prevencia pred tvorbou trombózy a kŕčových žíl.

Detská drevená balančná doskaDetská drevená balančná doska

Detská drevená balančná doska

22.90 (s DPH)

Senzomotorická pomôcka, ktorá slúži na tréning motorickej koordinácie, rovnováhy a celkového držania tela. Táto pevná drevená balančná doska hravým spôsobom stimuluje rovnováhu, koordináciu, silu, priestorové a fyzické uvedomenie. Má ideálnu veľkosť pre detské nohy a atraktívne vyzerajúca grafika pomáha ukázať, kam majú deti nohy umiestniť.

HALF BALL - balančná lopta

Half ball – balančná lopta – šedá/zelená

92.00 (s DPH)

Nafukovacia balančná podložka HALF BALL s gumovými expandermi s upravenou kopulou, ktorá umožňuje náročnějšie cviky. Pevný plastový korpus a kovové časti pre pripevnenie expanderov. HALF BALL slúži k precvičeniu spodnch aj horných svalových partií. Najmä sa hodí pre posilňovanie hlbokých chrbtových svalov a rovnováhy. Obttiažnosť cvičení je závislá na nahustení a druhu cvikov. Pumpa je súčasťou dodávky výrobku.