Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Závažie na zápästie (2 x 0.5kg)

Záťaže na zápästie 2 x 0.5kg

9.90 (s DPH)

Záťaže na zápästie sú vďaka  elastickému a jemnému materiálu velmi príjemné pri styku s pokožkou, takže pri cvičení vás neodierajú. Ergonomické tvarovanie pomáha, aby záťaž nekĺzala a neprekážala. Manžety so záťažou sa predávajú v pároch. Sú použiteľné pre ruky aj nohy (na zápästie aj členok), so suchým zipsom. Cena je za pár.

Závažie na zápästie (2 x 1kg)

Záťaže na zápästie 2 x 1 kg

13.90 (s DPH)

Záťaže na suchý zips – na zápästie sú vďaka  elastickému a jemnému materiálu velmi príjemné pri dotyku s pokožkou, takže pri cvičení vás neodierajú. Ergonomické tvarovanie pomáha, aby záťaž nekĺzala a neprekážala. Manžety so záťažou sa predávajú v pároch.Sú použiteľné pre ruky aj nohy (na zápästie aj členok), so suchým zipsom. Cena je za pár.

Závažie na zápästie (2 x 1.5kg)

Záťaže na zápästie 2 x 1,5 kg

16.90 (s DPH)

Záťaže na suchý zips – na zápästie sú vďaka  elastickému a jemnému materiálu velmi príjemné na kožu, takže pri cvičení vás neodiera. Ergonomické tvarovanie pomáha, aby záťaž nekĺzalo a neprekážalo. Manžety so záťažou sa predávajú v pároch, sú použiteľné pre ruky aj nohy (na zápästie aj členok), so suchým zipsom. Cena je za pár.