Zobrazených 1–9 z 26 výsledkov

ACTIVITY BALL 50 cm

Activity Ball 50 cm

27.80 (s DPH)

Priehľadná lopta obsahujúca niekoľko malých viacfarebných guľôčok, ktoré sa vo vnútri voľne pohybujú. Tento nástroj poskytuje extra zmyslový vstup, pretože stimuluje pohyblivosť očí a zosilňuje trojrozmerné vlastnosti produktu. Lopta Activity Ball pomôže zlepšiť schopnosti vášho dieťaťa vnímať priestor. Tiež sa s ním skvele hrá !

FITLOPTA PHYSIOBALL-MAXAFE

Fitlopta Physioball Maxafe (85 cm,95 cm a 105 cm)

37.5045.00 (s DPH)

Lopty Physio Maxafe majú široký okruh uplatnenia od gymnastiky, fitness,aerobik až po terapiu,rehabilitáciu,hry aj zábavu.

Tieto väčšie priemery lôpt sú vhodné pre vyššie postavy. Pre výšku nad 182cm je napr. vhodný priemer 85cm.Vďaka veľkým rozmerom a dynamickým vlastnostiam sú vhodné predovšetkým pre terapeutické a rehabilitačné účely. Sú neoceniteľným pomocníkom pre všetkých terapeutov pri ich práci s pacientmi.

Povrch gymnastických lôpt radu PhysioBall Maxafe® je obzvlášť príjemný na dotyk a vyznačuje sa veľmi pohodlnou zamatovou textúrou. Táto vlastnosť ich robí veľmi heterogénnymi a úplne bezpečne použiteľnými v širokej škále aktivít : od telocviční až po rehabilitačné centrá. .

Therasensory 100 cm, masážna fitlopta

Therasensory 100 cm – masážna fitlopta – červená

59.90 (s DPH)

Therasensory talianskej firmy Gymnic je fitlopta s masážnymi výstupkami po jej celom ovrchu. Táto špecifická textúra poskytuje senzorický efekt a zároveň príjemnú masáž, ktorá stimuluje krvný obeh,reflexné zóny a podporuje lymfatický systém. Nie je určená pre cvičenie so záťažou, napr. s činkou.

Therasensory 65 cm masážna fitlopta

Therasensory 65 cm – masážna fitlopta – zelená

25.90 (s DPH)

Therasensory talianskej firmy Gymnic je fitlopta s masážnymi výstupkami po jej celom ovrchu. Táto špecifická textúra poskytuje senzorický efekt a zároveň príjemnú masáž, ktorá stimuluje krvný obeh,reflexné zóny a podporuje lymfatický systém. Nie je určená pre cvičenie so záťažou, napr. s činkou.

Fit-Ball Roller

Fit-Ball Roller

25.50 (s DPH)

Tento vynikajúci cvičebný nástroj kombinuje to najlepšie z gymnastických lôpt a penových valcov.Je efektívnou alternatívou k tvrdým penovým valcom. Pomáha pri tonizácii ABS a základných svalových skupín, stabilizácii, relaxácii, joge a Pilates. Poskytuje ideálny stabilný vankúš pre cviky na bruchu a v ľahu na chrbte. Vyrobený z odolného PVC bez obsahu latexu, ľahko čistiteľný vodou a mydlom, nafukovací, ľahký a prenosný.

Physio Gymnic Plus, fitlopa,veľká lopta

Fitlopta Physio Gymnic Plus 120 cm

82.00 (s DPH)

Táto lopta predstavuje extra veľkú verziu lopty Gymnic Plus. Okrem bežných vlastností ako pružnosť a výkonu poskytuje verzia plus vyššiu bezpečnosť v prípade prepichnutia vďaka kvalitnému materiálu odolnému voči prasknutiu. Vďaka svojej značnej veľkosti je náš Physio Gymnic Plus ideálny pre párové alebo skupinové aktivity. Je vhodný aj na špecifickú fyzioterapiu a balančné cvičenia.

Training Roll Gymnic

Training Roll – cvičebný valec

27.90 (s DPH)

Cvičebný valec Training Roll umožňuje vykonávať širokú škálu cvičení – rehabilitačné, posilňovacie, preťahovacie, pilates, jogu či relaxáciu.Rozvíja sa stabilita a rovnováha, zlepšuje se pohyblivosť kĺbov a súčasne dochádza k masáži jednotlivých častí tela.Valec je univerzálny, môže se použiť tak v pozdĺžnom smere, ako aj vertikálne.

Maximálna povolená hmotnosť cvičenca je 120 kg.