Zobrazených 1–9 z 21 výsledkov

Fantyball volejbalová lopta

Fantyball – malá mäkká lopta

6.506.80 (s DPH)

Malá lopta Fantyball
• mäkká a odolná lopta, ktorá je ľahko uchopiteľná a príjemná na dotyk
• má vysoký odskok
• pre nácvik správneho úchopu, odhodu, chytanie
• vhodný pre hravé a motorické aktivity, univerzálny
• priemery :

– 15cm, hmotnosť 180g

– 18cm, hmotnosť 220-240g

RÝCHLOPUMPA NA LOPTY

PUMPA RUČNÁ OBOJSMERNÁ

6.00 (s DPH)

Dvojčinná pumpa – výborný praktický pomocník,ktorý slúži na nafukovanie a dofukovanie fitlôpt.

Funkcia tzv.double action umožňuje, že loptu nafukujeme tak pri zdvihu aj pri výfuku pumpy.

Materiál PVC.

Soffball Aerobic Ball 15cm

SOFFBALL 15 cm

Lopty Soffball sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu flexton silpower (patent). Povrch týchto lôpt je zamatovo hebký a veľmi príjemný na dotyk. Pri každodennom používaní sa zlepšuje držanie tela, flexibilita, sila, pohyblivosť, koordinácia, krvný obeh, rovnováha, aeróbna vytrvalosť a senzomotorika. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní dopravnými prostriedkami, pri cvičení doma alebo v kancelárií.

Mini Ball 18-20cm

Mini Ball 18-20 cm

3.50 (s DPH)

Malá mäkká lopta typu overball. Používa sa väčšinou ako polohovacia balančná lopta. Ďalej je využívaná na telesnej výchove, je vhodná pri cvičení jogy, na kondičné, posilňovacie a relaxačné cvičenia. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní, pri cvičení doma alebo v kancelárii – je totiž veľmi ľahká a jednoducho prenosná. Taktiež je možné loptu využiť pre hru, zvlášť pre deti a seniorov, pretože je ľahko uchopiteľná a nebolí pri náraze.

Mini Ball 25-27cmMini Ball 25-27cm

Mini Ball 25-27 cm

3.90 (s DPH)

Malá mäkká lopta typu overball. Používa sa prevažne ako polohovacia balančná lopta. Ďalej je využívaná na telesnej výchove, je vhodná pri cvičení jogy, na kondičné, posilňovacie a relaxačné cvičenia. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní, cvičení doma alebo v kancelárii – je totiž veľmi ľahká a jednoducho prenosná. Taktiež je možné loptu využiť v rámci hier, zvlášť pre deti a seniorov, nakoľko je ľahko uchopiteľná a nebolí pri náraze.