Zobrazených 1–9 z 18 výsledkov

Fantyball volejbalová lopta

Fantyball – malá mäkká lopta

6.506.80 (s DPH)

Malá lopta Fantyball
• mäkká a odolná lopta, ktorá je ľahko uchopiteľná a príjemná na dotyk
• má vysoký odskok
• pre nácvik správneho úchopu, odhodu, chytanie
• vhodný pre hravé a motorické aktivity, univerzálny
• priemery :

– 15cm, hmotnosť 180g

– 18cm, hmotnosť 220-240g

Soffball Aerobic Ball 15cm

SOFFBALL 15 cm

Lopty Soffball sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu flexton silpower (patent). Povrch týchto lôpt je zamatovo hebký a veľmi príjemný na dotyk. Pri každodennom používaní sa zlepšuje držanie tela, flexibilita, sila, pohyblivosť, koordinácia, krvný obeh, rovnováha, aeróbna vytrvalosť a senzomotorika. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní dopravnými prostriedkami, pri cvičení doma alebo v kancelárií.

Mini Ball 18-20cm

Mini Ball 18-20 cm

3.50 (s DPH)

Malá mäkká lopta typu overball. Používa sa väčšinou ako polohovacia balančná lopta. Ďalej je využívaná na telesnej výchove, je vhodná pri cvičení jogy, na kondičné, posilňovacie a relaxačné cvičenia. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní, pri cvičení doma alebo v kancelárii – je totiž veľmi ľahká a jednoducho prenosná. Taktiež je možné loptu využiť pre hru, zvlášť pre deti a seniorov, pretože je ľahko uchopiteľná a nebolí pri náraze.

Mini Ball 25-27cmMini Ball 25-27cm

Mini Ball 25-27 cm

3.90 (s DPH)

Malá mäkká lopta typu overball. Používa sa prevažne ako polohovacia balančná lopta. Ďalej je využívaná na telesnej výchove, je vhodná pri cvičení jogy, na kondičné, posilňovacie a relaxačné cvičenia. Loptu využijete aj pri dlhšom cestovaní, cvičení doma alebo v kancelárii – je totiž veľmi ľahká a jednoducho prenosná. Taktiež je možné loptu využiť v rámci hier, zvlášť pre deti a seniorov, nakoľko je ľahko uchopiteľná a nebolí pri náraze.

Over Ki malá mäkká lopta

Over Ki – malá lopta Ø 15 cm

4.50 (s DPH)

Výrobok talianskej firmy Ledraplastic  je veľmi obľúbená malá cvičebná lopta. Je vyrobená podľa noriem v EU, čo zaručuje garanciu nezávadnosti materiálu. Lopta Over Ki je najviac využívaná pre cvičenie jogy a pilates. Je rovnako vhodná na kondičné, posilňovacie a relaxačné cvičenia a pre domáce zdravotné cvičenie. Over Ki využijete i pri dlhšom cestovaní, pri cvičení doma nebo v kancelárii. Lopta je totiž veľmi ľahká a prenosná. Rovnako je možné loptu  využiť pre hru, zvlášť pre deti a seniorov, pretože je ľahko uchopiteľná a nebolí pri náraze. Má nekĺzavý povrch, odolná proti zaťaženiu do 100 kg. Ideálna cvičebná pomôcka pre všetky vekové kategórie.

Priemer : fúkať max. na 15 cm

Farba: modrá

Nosnosť: do 80 kg

Redondoball 22 cm

Malá mäkká lopta Redondo Ball Touch

7.108.50 (s DPH)

Malá mäkká lopta Redondo Ball Touch má povrch s mäkkými výstupkam čo uľahčuje jej uchopenie a vytvára neobvyklý pocit na pokožke.Je vyrobená z mäkkého penového materiálu bez zápachu (PVC). Redondo Ball Touch sa ľahko nafukuje bez použitia pumpy. Táto mäkká lopta je ideálna na použitie na Pilates, jogu alebo na všeobecné skupinové ako aj individuálne cvičenia.

Výrobok neobsahuje latex a zakázané ftaláty (smernice EU 2005/84/EC).

Priemer lopty/farba :

18 cm -antracit

22 cm -modrá

26 cm -rubínová

Nosnosť 110 kg