Zobrazených 1–9 z 70 výsledkov

AKU BALL - masážna loptička

AKU BALL – masážna loptička 20 cm

13.50 (s DPH)

Aku Ball je masážna lopta podobná Sensyballu s tvrdším povrchom.Vyššia konzistencia poskytuje intenzívnejšiu zmyslovú odozvu. Ideálne na masáže, reflexné a relaxačné cvičenia.Lopta má malé hrbolčeky, ktoré umožňujú ergonomický úchop.

Aku Ring - akupresúrny prstenec

AKU RING – masážny akupresúrny prstenec

4.80 (s DPH)

Aku Ring – akupresúrny prestenec je  flexibilný prsteň s výstupkami dostupný v štyroch rôznych farbách. Nepravidelný akupresúrny povrch prstenca na jemnú stimuláciu oslabených svalových skupín.Mäkké hroty prenášajú príjemný zmyslový impulz. Zvláštnosťou tejto pomôcky je to,že ju robí vhodnou pre rôzne aktivity a vzdelávacie hry. Je tiež ideálny pre aktivity pod vodou v bazéne, pretože sa ponára do vody! Vo wellness oblasti je Aku Ring cenným nástrojom na masáž rúk a nôh.

Balančná podložka AIR PAD šedáBalančná podložka AIR PAD šedá

Balančná podložka AIR PAD šedá

14.90 (s DPH)

AIR PAD je nafukovacia masážna podložka s nastaviteľnou tuhosťou. Patrí medzi balančné výrobky, ktoré slúži k cvičení a rehabilitácii. Pri cvičení sa posilňujú svalové partie, ktoré obvykle nie sú precvičované a tak rýchlejšie dosiahnete požadovaných výsledkov. Vhodné taktiež ako sedacia podložka. Pri sedení na AIR PAD se posilňujú hlboké chrbtové svaly a tím se předchází bolestem zad.

 

Bene Feet Mat - akupresúrna podložka na chodidlá

Bene Feet Mat – akupresúrna podložka na chodidlá

23.90 (s DPH)

Masážna podložka Bene-Feet Mat predstavuje vďaka svojim dlhým pružným hrbolčekom evolúciu masáže chodidiel smerom k aktívnej-reaktívnej úrovni. Táto dynamická masáž má mnoho blahodarných účinkov, pretože podporuje prekrvenie chodidiel,uvoľňuje svaly chodidiel a stimuluje reflexné plochy chodidiel. Výrobok sa skladá z dvoch podložiek, ktoré je možné použiť samostatne alebo spojiť do jedného kusu. Bene-Feet Mat je ľahko umývateľný vodou a neutrálnym mydlom.

Comfort Back – nafukovacia dynamická opierka

27.50 (s DPH)

Comfort Back je nafukovací vankúš,skvelá pomôcka pre váš chrbát. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru „D“ poskytuje Comfort Back podporu pre spodnú časť chrbta a zaisťuje správne držanie tela.

Cenná pomôcka na podporu bedrovej a krížovej oblasti aj pri cvičení na podlahe a posturálnej gymnastike. Lekárska veda priniesla dôkazy, že správny tvar driekovej chrbtice pri sedení je rozhodujúci pre vznik bolestí v krížoch.