Zobrazených 1–9 z 24 výsledkov

Actiroll Wave - masážny valecActiroll Wave zelený

Actiroll Wave – masážny valec

38.90 (s DPH)

Prvý valec na masáž fascií, s vlnitou štruktúrou, ktorý má ihlový ventil pre individuálnu reguláciu tlaku vzduchu vo valci.

Fasciálny valec Actiroll Wave – vyrobený v Nemecku – je nový vzduchový a súčasne tvrdý valec, ktorý sa používa ako regeneračná pomôcka na automasáž a myofasciálnu relaxáciu. Vlnitá štruktúra povrchu umožňuje dosiahnuť hlbší masážny efekt. Je ideálny pre fitness, tréning a terapiu. Zaistí trvalé uvoľnenie svalového a fasciálneho napätia, lepší krvný obeh a posilňuje telesné aj duševné zdravie. Togu Actiroll Wave je ideálny pre automasáž, pretože aj bez pomoci sa môžete dostať k ťažko dosiahnuteľným svalovým skupinám. Stimuluje krvný obeh a špecificky masíruje spúšťové body (trigger points) a uvoľňuje napätie, stuhnuté body (uzlíky) a fasciálne zlepenie a zrasty. Masážny valec je možné využiť v športovej oblasti na zahriatie pred tréningom a po tréningu alebo v oblasti rehabilitácie na uvoľňovanie svalových dysfunkcií.

BLACKROLL® TWIN black

BLACKROLL® TWIN black

39.90 (s DPH)

TRI FUNKCIE V JEDNOM ROLLERI

Rozsiahle a presné masírovanie so stimuláciou pokožky. Ideálne na ošetrenie chrbtice, lýtok a paralelných svalových vlákien.

Recyklovateľný a odolný materiál s vysoko kvalitným povrchom.

V kategórii „Fitness a tímové športy“ bol tento produkt ocenený porotou ISPO ako Zlatý víťaz.

Masážny valec Activ Roll

Masážny valec Activ Roll – 15 x 6,5 cm

7.20 (s DPH)

Activ Roll je malý valček s mäkkými výstupkami pre pohodlnú masáž. Stimuluje krvný obeh a poskytuje celkový pocit pohody pre celé telo. Je skvelý na masáž chodidiel a chrbta, reflexnú terapiu a myofasciálne cvičenia. Pomocou ihlovej pumpy môžete regulovať nafukovanie a dosiahnuť požadovanú tvrdosť.

 

SPINEFITTER Sissel

SPINEFITTER (SISSEL®)

129.00 (s DPH)

Prvá pomoc pre chrbticu a kĺby !

• Odstránenie bolestí chrbtice,krku alebo ramien
• Uvoľnenie svalových spazmov
• Mobilizácia kĺbových blokád
• Eliminácia spúšťacích bodov “trigger points”
• Cviky pre rovnováhu a hlboký stabilizačný systém
• Nové možnosti cvičenia v domácom interiéri

• V cene 30 minútové VIDEO s cvikmi!

Therasensory 100 cm, masážna fitlopta

Therasensory 100 cm – masážna fitlopta – červená

59.90 (s DPH)

Therasensory talianskej firmy Gymnic je fitlopta s masážnymi výstupkami po jej celom ovrchu. Táto špecifická textúra poskytuje senzorický efekt a zároveň príjemnú masáž, ktorá stimuluje krvný obeh,reflexné zóny a podporuje lymfatický systém. Nie je určená pre cvičenie so záťažou, napr. s činkou.