Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Airbro 5.8G Jack Receiver, bezdrôtový prijímač

Airbro 5.8G Jack Receiver, bezdrôtový prijímač

49.90 (s DPH)

Bezdrôtový prijímač audiosignálu, jednoduché a rýchle pripojenie Plug and Play jedným tlačítkom, integrovaná dobíjaciaí lithiová batéria 400 mAh, prevádzka v pásme 5,8 GHz, vzorkovacia frekvencie 24 bitov/48 kHz, latencia 6 ms, 4 prepínateľné prenosové kanály, možnosť súčasného pripojenia až 4 zariadenia, uhol nastaviteľný o 180, indikácia LED pre zobrazenie kanálu a stavu nabitia batérie, výdrž batérie min. 4 hodiny, doba nabíjania 2 hodiny, dodávané vrátane nabíjacieho kábla USB, prevádzkový dosah do 15 m v interiéri / 30 m v exteriéri.

Zľava!
Prenosný systém COMBO-160BTPrenosný systém COMBO-160BT

Aktívny prenosný PA systém COMBO-160BT , 160W, MP3/BT

399.80 (s DPH)

Prenosný PA systém typu all-in-one vhodný do fitness centier. pre mobilných fitness trénerov alebo ako DJ aplikácia. Odnímateľný 6-kanálový mixážny pult so vstavaným MP3 prehrávačom a Bluetooth prijímačom. Zosilňovač Dual Class triedy D s výkonom 2x 80W RMS. Dvojica 2-pásmových reproduktorov je osadená 20 cm basovým a 25 mm výškovým reproduktorom. 2 monofónne kombinované vstupy XLR/Jack 6,3 mm s 2-pásmovým EQ a nastaviteľným Reverbom. Stereofónne vstupy 2x Jack 6,3 mm, RCA a Jack 3,5 mm, Monitor Out s konektormi RCA. Všetky kanály majú vlastnú reguláciu hlasitosti. USB port pre UWM-2HH (nie je súčasťou dodávky) slúži na pripojenie dvojice bezdrôtových mikrofónov (možné samostatne doobjednať). Systém je vybavený úložným priestorom pre príslušenstvo, dodávané vrátane reproduktorových káblov.

mikrofónny systém QTX U-MIC, ozvučenie fitness

Bezdrôtový mikrofónny systém QTX U-MIC

28.00 (s DPH)

Kompaktný a ľahko nastaviteľný bezdrôtový hlavový UHF mikrofón s vysielačom na opasok a USB prijímačom. Prijímač sa jednoducho pripojí k portu USB, ktorý ho napája. Na prijímači je k dispozícii  USB konektor, ktorý umožňuje, aby bol USB port naďalej používaný pre pripojenie k médiám alebo iným USB zaradeniam. Pripojenie zvukového signálu do koncového audio zariadenia zaisťuje priložený Jack kábel. Vysielač je napájaný dvoma AA batériemi a pracuje na UHF frekvencií 863.2 MHz.

TAŠTIČKA NA MICROPORT EVOLUTION

TAŠTIČKA NA MICROPORT EVOLUTION

Taštička na uloženie vysielača microportu poskytuje cvičiteľom pri výuke alebo prezentácii voľné ruky na predvedenie každého pohybu a chráni microport pre poškodením resp. zničením. Je vyrobená z príjemného neoprénového materiálu.

Vkladanie vysielača dovnútra taštičky na pás, uzatvorenie suchým zipsom.

Čierna.

NU2-N duálny UHF hlavový bezdrôtový mikrofonny systémNU2-N duálny UHF hlavový bezdrôtový mikrofonny systém

Náhlavný duálny bezdrôtový mikrofónny UHF systém Chord NU2-N

154.90 (s DPH)

Náhlavný mikrofónny systém (microport) pre ozvučenie vo vašom fitness centre alebo štúdiu.

Ideálne na pódium, pre hodiny aerobiku,fitness,jógy, Pilates, aqua aerobicu atď.

Duálny UHF mikrofónny systém sa skladá z dvojice vysielačov na opasok, dvojice bezdrôtových hlavových a klopových mikrofónov a 2-kanálového prijímača. Dve pevné prenosové frekvencie 611.775 a 613.825 MHz MHz. Samostatný symetrický XLR výstup pre každý kanál, spoločný MIX výstup Jack 6,3 mm. Možnosť inštalácie do 19“ racku pomocou dodávaných montážnych držiakov. Regulácia výstupnej úrovne signálu pre obidva kanály, LED indikcia RF a AF signálu. Vreckové vysielače na opasok sú napájané dvojicou tužkových batérií AA (súčať dodávky).

Náhlavný mikrofón SUW 12H-BK

Bezdrôtový náhlavný mikrofónny set SUW 12H-BK, 2,4 GHz UHF

109.90 (s DPH)

Náhlavová bezdrôtová UHF mikrofónna sada s prijímačom a vysielačom. Páruje se automaticky, jednoducho sa ovláda.Možnosť prepojiť až 4 identické systémy. Batéria v prijímači a vysielači vydrží až 6 hodín, dosah až 25 metrov. Sada je vhodná pro rôzne účely ako napr. prezentácia,hodiny aerobiku,Pilates,yogy, alebo tiež môže slúžiť pre bezdrôtové prepojenie s počítačom alebo pre nahrávanie zvuku k videám. Dodávané vrátane dvojitého nabíjacieho kábla a redukcie jack 6,35 mm / jack 3,5 mm mono.

QTX QR-15PA

Mobilný systém QTX QR-15A, 250W

325.00 (s DPH)

Prenosný PA 15″ systém rady QR.

Vstavaný zosilňovač s výstupným výkonom 50 + 50W RMS (LF + HF) napájaný zo siete alebo interného nabíjacieho akumulátoru (prevádzka na akumulátor až 8 hodín). Súčasťou dodávky je 2x VHF ručný bezdrôtový mikrofón (frekvencia 174.1MHz + 175.0MHz), zabudovaný prijímač a zosilňovač na zadnej strane vč. ovládacích prvkov (regulácia hlasitosti, Echo efekt, korekcie basov a výšok a regulácia vstupnej úrovne bezdrôtových mikrofónov), 2 mikrofónne vstupy s Echo efektom.

Zasúvacia rukoväť a kolieska pre ľahkú manipuláciu a transport.

Napájanie: externé – 220/240V AC, 50/60Hz, interné – zabudovaný akumulátor 12V .

Výkon 15“ reproduktoru 250W RMS.