Zobrazených 1–9 z 36 výsledkov

30denni plan na posileni stredu tela

30denní plán na posílení středu těla (kniha)

17.90 (s DPH)

Táto kniha je zameraná na hlavnú časť pohybového ústrojenstva – stred tela alebo core. Pevný a stabilný stred tela je nevyhnutný základ pre zdravý a kvalitný pohyb pri akomkoľvek športe aj mimo neho. Vybudujte si silu, flexibilitu a kondíciu za pouhých 30 dní v pohodlí vášho domova. Kniha je kurzom domácej posilňovne a sprievodcom krok za krokom k posilneniu, tvarovaniu aj štíhlosti deň za dňom.

Buď Fit s ČT 2 domáca posilňovňa kniha

Buď fit s ČT 2 Domácí posilovna (+bonus DVD)

7.00 (s DPH)

Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET láhev v dokonalou pomůcku, s níž si zacvičíte profesionálně sestavené série cviků v pohodlí svého domova. Nechybí pasáž o relaxaci a zvláštní kapitola předvádí, jak být fit i v těhotenství. Autoři přiblíží zákulisí natáčení pořadu Buď fit s ČT i své soukromí, včetně receptů z vlastní kuchyně.

UŽ LEN POSLEDNÝ KUS V PREDAJI !

Zľava!
Čung-jüan čchi-kung kniha

Čung-jüan čchi-kung (kniha)

16.63 (s DPH)

Čung-jüan čchi-kung je pomenovaný podľa oblasti Čung-jüan, z ktorej pochádza. Záujemcov rozvinie v mnohých aspektoch ľudského bytia: telesné cvičenie, duchovný rozvoj, harmonizáciu, vzdelávanie, samoreguláciu, ozdravovanie, liečenie, poskytuje aj filozofickú koncepciu vzniku a vývoja vesmíru a pomáha k nájdeniu vlastného miesta jednotlivca.

Čo je Čung-jüan čchi-kung?
Kniha obsahuje kapitoly z teórie i praxe prvého stupňa čchi-kungu vrátane náčrtkov a obrázkov. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Cvičení pro zdraví - brožúrka

Cvičení pro zdraví (brožúrka)

1.80 (s DPH)

Cvičenie s veľkou fitloptou, malou mäkkou loptou, s cvičebnou gumou – gumovým pružným pásom a medicinbalom. Výber cvikov vychádza z dlhodobej praxe rehabilitačného oddelenia Vojenskej nemocnice Brno.Obsahuje najviac používané cviky, ktoré majú najväčšiu efektívnosť.Sú to jednoduché cviky, ktoré môže každý cvičiť aj doma.U každého cviku je podrobný popis a názorná fotografia. Publikácia má 40 strán. Môže slúžiť aj ako inšpirácia pre domáce cvičenie.Vhodnosť cvikov pre domáce  cvičenie vždy konzultujte so svojim lekárom.

Cvičení pro zdraví 2 - knižka

Cvičení pro zdraví II. (brožúrka)

1.80 (s DPH)

Cvičenie s malou mäkkou loptou a s cvičebnou gumou – gumovým elastickým pásom. Táto publikácia voľne nadväzuje na prvé vydanie “Cvičíme pro zdraví”. Výber cvikov vychádza z dlhodobej praxe rehabilitačného oddelenia Vojenskej nemocnice Brno.Obsahuje najviac používané cviky, ktoré majú najväčšiu efektívnosť.Sú to jednoduché cviky, ktoré môže každý cvičiť aj doma. U každého cviku je podrobný popis a názorná fotografia. Publikácia má 36 strán. Môže slúžiť aj ako inšpirácia pre domáce cvičenie.Vhodnosť cvikov pre domáce  cvičenie vždy konzultujte so svojim lekárom.

Kniha Cviceni s vlastni vahou bez naradi

Cvičení s vlastní vahou bez nářadí (kniha)

12.50 (s DPH)

Čo potrebujete k rýchlemu a efektívnemu tréningu, budovaniu svalov a posineniu celého tela? Postačí vám iba vlastná telesná hmotnosť.

S tréningovými zostavami z tejto knihy môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek – doma, vo fitness štúdiu aj vonku. Odteraz vám už nič nestojí v ceste, lebo všetko, čo vaše telo potrebuje, je vaše telo.

Zľava!
Cvičíme na velkém míči

Cvičíme na velkém míči (brožúra)

2.50 (s DPH)

Túžite mať atraktívnu štíhlu postavu? Chcete zhodit pár nadbytočných kíl? Radi by ste si občas protiahli svoje telo, ale zatiaľ ste si nenašli ten pravý druh pohybu? Pokiaľ nemáte čas na pravidelné cvičenie vo fitnesscentre alebo v blízkej telocvični a vyhovuje Vám súkromie domova a vlastné tempo, tak je pre Vás táto kniha ideálnym sprievodcom ku spevneniu svalstva  najmä v „ohrozených“ partiách. Tento druh cvičenia je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Brožúra obsahuje 150 cvikov s fitloptou pre zábavné domáce cvičenie určené takmer všetkým vekovým kategóriám.

Autori :M.Dobeš, P.Dobešová

Rok vydania : 2007

Posledný kus v predaji !

Domiga, 17. vydání, 2007
Cviky na bolest kniha

Cviky na vaši bolest (kniha)

7.20 (s DPH)

Bolí vás chrbát z večného sedenia pri počítači alebo státí v práci? Máte bolesti po úraze či natiahnuté svaly z cvičenia, bolesti hlavy, krku, chrbtice, nôh, ramien a pod.? Nezúfajte a spolu s nami si zacvičte pod dozorom renomovaného českého autora a zároveň rehabilitačného a športového lekára MUDr. Kamila Ramíka. Naučia vás jednoduché cviky, ktoré vychádzajú z moderných postupov súčasnej rehabilitácie, sú veľmi účinné a prinášajú rýchlu úľavu od bolesti. Jasný a stručný popis cvikov dopĺňa fotografiami,ktoré dokumentujú správne prevedenie cviku a upozorňuje na časté chyby pri cvičení. Rozlúčte sa s bolesťou a urobte si čas na svoje telo!