Zobrazených 1–9 z 19 výsledkov

Kužel JUVE PE 40cm s vrchným otvorom

Kužeľ JUVE PE 40cm s vrchným otvorom

5.90 (s DPH)

Tréningový dierovaný vytyčovací plastový kužeľ pre športové aktivity,futbal vo viacerých farebných prevedeniach. Používa sa ako pomôcka na vyznačenie dráhy, hracej plochy, na vymedzenie priestoru, bránky a pod. Dá sa využiť na rôzne didaktické hry, ako méta na tréning šprintov alebo prácu s loptou. Na rozdiel od klasického kužeľa má tento kužeľ otvory na zasunutie tyče čo umožňuje vytvorenie prekážkovej dráhy. Kužeľ Juve má tiež aj vrchný otvor pre tyč alebo plochý kruh. Vhodné aj pre agility.

Tréningové méty pologuľaté SOFT

Tréningové méty pologuľaté SOFT (sada 40 ks)

45.90 (s DPH)

Vytyčovacie značky z mäkčeného plastu. Méty pre futbal, hokej,detské hry a rôzne druhy športových aktivít. Pre kvalitní agility tréning. Mety možno využiť pri aktivitách tak vo vnútru ako aj vonku.Klobúčiky  – méty sú ľahko prenášateľné.

Kužel športový tréningovýKužel športový tréningový

Kužel bez otvorov PE 23cm

1.90 (s DPH)

Tréningový vytyčovací plastový kužel pre futbal a rôzne iné športové aktivity vo viacerých farebných prevedeniacj. Použitie ako pomôcka – méta pre vyznačenie dráhy, hracej plochy, k vymedzenie priestoru, bránky a pod. Dá sa využiť pre rôzne didaktické hry. Vhodné aj pre agility.